Web Site Tasarımı

Web Site Tasarımı’nın Genel Tamımı

Yarın Ajans’a göre web tasarımı; işletme amaçlarına ulaştırmayı sağlayacak mübadeleleri gerçekleştirmek üzere ihtiyaç karşılayacak ürünlerin, hizmetlerin, fikirlerin geliştirilmesi, fiyatlandırılması tutundurulması ve dağıtılmasına ilişkin planlama ve uygulama sürecinin vitrin edilmesidir.

Bir markayı temsil eden web sitesi tasarımı, sadece üretilmiş hizmet, ürün ve fikirlerin üreticiden tüketiciye şık ve modern bir şekilde gösterilmesi olmadığı gibi; üretim öncesinden başlayan tüm faaliyetlerin satış ve satış sonrası olmak üzere üç ayrı aşamada birbirini tamamlayan çabaların da tanıtıldığı bir kimlik olduğu yadsınamaz.

İşletmelerde kullanılan bu geniş kapsamlı tanıma göre web tasarımı özelliklerini şöyle sıralayabiliriz.
• Web tasarım, ürünler, hizmetler ve düşüncelerle ilgilidir.
• Web tasarım, sadece bir malın reklamı veya satışı olmayıp, daha üretim öncesinde mamulün düşünce olarak planlanıp, geliştirilmesinden başlayarak fiyatlandırılması, tutundurulması ve dağıtılmasıyla ilgilidir.
• Web tasarımı konsepti, sürekli değişen rekabet koşullarında yerine getirilir.
• Web tasarımı yalnızca doğru hedef kitlesine hitap eder.
• Web tasarımı kurumsal kimliğinizin aynasıdır.

Yarın Ajans, ülkemizde faaliyet gösteren tüm işletmelere yönelik kurumsal web tasarım hizmeti vermektedir.

İstanbul lokasyonlu web tasarım firmaları arasında butik olarak faaliyetlerini sürdüren Yarın Ajans, web tasarımı yaklaşımı, özgün ve profesyonel çizgisiyle rakiplerinden sıyrılarak hizmet verdiği tüm işletmelere de farklılığını hissettirmektedir.

Yarın Ajans, web tasarımı projeleriyle hizmet verdiği işletmelerin internet durum analizlerini yaparak, derin ar-ge çalışmalarıyla belirlenen web ihtiyaçları doğrultusunda profesyonel olarak web sitesi projeleri hazırlar. İşletmelerin kurumsal kimlik rehberliklerini üstlenir, marka danışmanlık hizmetlerini verir ve internette, işletmeleri güçlü konuma getirir.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ!

WhatsApp chat