Kurumsal web site tasarımı

Kurumsal bir web site tasarımının konu bütünlüğü içermesi gerekir. Bunun sebebi ise siteyi ziyaret eden kişilerin bilgilere ve içeriklere rahat bir şekilde ulaşabilmesidir. Kurumsal web site tasarımı renk açısından oldukça önemlidir. Ziyaretçileri sıkmayan şeffaf renklerin kullanılması siteyi ziyaret eden kişi sayısını arttırdığı gibi gelişmesine büyük bir katkı sağlamaktadır. Kullanıcılara hitap eden yazılımlar eşliğinde tasarlanan siteler bugüne dek oldukça rehavet görmüştür. Sitelerin bu özelliklere sahip olması oldukça önemli bir detaydır. Sitenin ana sayfasında İnternet hızını engelleyen, mübalağa içeren grafikleri kullanmaktan kaçınılmalıdır. Özellikle zaman kısıtlaması yaratan ses, müzik ve video dosyalarını kullanmaktan kaçınmak sitenin ziyaretçileri sıkmamasını ve daha fazla ziyaretçiye hitap etmesini sağlayan unsurlar arasında yerini alır. Şirketimizin kurduğu sitelerin yukardaki bütün içeriklerden kaçınarak web site kurumsal İstanbul adı altına yapılan aramalara uygun çalışmalar sergilediği önemli çalışmalarımız arasındadır. Özellikle web site kurumsal İstanbul denince akla gelen ilk firmalardan biri olmak bu kaliteli çalışmalarımızdan ötürüdür. Şirketimizin profesyonel hizmetleri en kullanışlı şekilde yapmasının kanıtı yaptığımız tasarımlar ile kanıtladığı durumlardan biridir.

Kurumsal Web Sitelerinde Kullanılabilirlik

Tasarım konusu web sitelerin en önemli hususlarıdan biridir. Kurumsal bir web site tasarlarken kullanılan ara yüz ve sitenin görüntüsünün ziyaretçilere hitap etmesi ve ziyaret eden kişilerin sıkılmamasını sağlayacak şekilde dizayn edilmelidir. Sitenin tasarımında en önemli detaylardan biriside sadeliktir. Ayrıca sitede ziyaretçilere sunulan dataların siteyi ziyaret eden kişiler tarafından ulaşılabilir ve anlaşılabilir olması bir diğer önemli hususlar arasında yerini alır. Sitenin tasarımında kullanılan yazılımlara dikkat edilmeli ve ziyaretçilere faydalı yazılımlar kullanılmalıdır. Sistemsel çalışmalarımız arasında web site kurumsal İstanbul adlı çalışmalarımız birçok kitleye hitap eden önemli çalışmalardan biridir. Özellikle web site kurumsal İstanbul cümlelerini arama motorlarına yazan birçok kişinin bizleri tercih etmesi yaptığımız kaliteli hizmetlerin bir neticesidir. ,

Kurumsal Web Siteleri Nasıl Bir Görüntüye Sahip Olmalıdır?

Web site tasarımı yapılırken önemli olan hususlardan birisi de kullanılan renklerin belirlenmesidir. Web site tasarımında şirketin bütünsel  olarak görsel detaylarını yansıtan rekler kullanılmalıdır. Kalabalık ve aşırı motifler içeren detaylar olmamalı ve arama motorları tarafından kullanılan ve kaliteli olan yazılım sistemleri tercih edilmelidir. Birçok şirketin kullandığı ve insanların görmeye alıştığı görseller yerine, organik olan ve tamamen özgün içeriklere sahip olan görsellerin kullanılması oldukça önemli bir detaydır. Tasarımların organik ve özgün içeriklere sahip olması siteyi diğer siteler arasından dikkat çekici olmasını sağlar.

Kurumsal bir web sitesini sıfırdan açıp tanınmasını sağlamak oldukça meşâkatli bir çalışma istemektedir. Bu çalışmalar yapılan reklamlar özgün içerikler ve sitenin popülerliğini artıran seo çalışmalarıdır. Seo çalışmaları sitelerin tanınmasını ve birçok ziyaretçi tarafından ilgi çekmesini sağlayan önemli bir adımdır. Bu çalışmaları başarılı bir şekilde tamamlayan siteler bugün oldukça yüksek bir ziyaretçi sayısına sahiplerdir.

Yarin Ajans, markalaşma, web sitesi, sosyal medya ve SEO dinamikleriyle ilgili bilgi birikimlerini müşterileriyle paylaşarak özel web tasarım projesi geliştirme kültürüne sahip kreatif bir ajanstır. Yarin Ajans, özel web sitesi tasarım ve yazılım projelerini daima güçlü, kararlı, güven veren, sade ama gururlu tasarım çizgisiyle üreterek marka değerinizi korumayı ve yükseltmeyi amaçlar.

web site kurumsal İstanbul

Yarın Ajans’ın web siteleri özel tasarıma sahiptir. Müşteriden alınan brief, sektörel rakip analizi ve Ar-Ge çalışmalarından sonra özel web sitesi tasarımları oluşturulmaktadır.
• Internet Explorer, FireFox, Google Chrome, Safari, Opera vb. güncel sürümlerinde ve IOS, Android, Windows mobil işletim sistemlerinde kusursuz görüntülenmektedir.
• Bilgisayar, tablet, telefon ve benzeri tüm ekranlarda scrollbarsız ve sorunsuz bir şekilde çalışan responsive web teknolojisine sahiptir.
• Yazılım dili PHP, veritabanı MySQL’dir. Web siteleri CSS3, HTML5 ve SEO normlarına uyularak yapılandırılmakta ve URL yapıları SEO dostu bir şekilde oluşturulmaktadır.
•  Yarın Ajans’ın web tasarım projeleri “title, keywords, description” SEO parametrelerini içerisinde barındıran tam yönetilebilir, modern bir içerik yönetim sistemine sahiptir.
• Türkçe ve İngilizce dil seçenekleri web sitesinde ücretsiz olarak yapılandırılmaktadır. Ek dil seçeneği talepleri için soldan sağa doğru yazı düzeni olan diller için (İtalyanca, Rusça vb.) %10, sağdan sola doğru yazı düzeni olan diller için (Arapça, Farsça vb.) %25 ek bedel talep edilmektedir.

→ İlk Etkileşim, Tanışma, Bilgi Alışverişi
→ Randevu Organizasyonu, Birinci Toplantı
→ Web Sitesi Proje Hazırlama ve Fiyat Teklifi Sunumu
→ Proje İletişim Süreçleri: Teyid, Takip, Onay-Red
→ İkinci Toplantı Organizasyonu, Pazarlık, Sözleşme
→ Brief, İhtiyaç Analizi, Proje Dosyalarının Teslimi
→ Özel Web Tasarım, Sunum, Tasarım Disipline Etme
→ Web Yazılım Test Aşaması, Kurulum
→ Web Tasarım Yazılım Proje Teslimi, Website Eğitimi
→ Teknik Destek – Sorumluluk – MUTLULUK

• Google, Yandex ve Bing webmaster doğrulama işlemleri yapılarak Google Analitik ile web sitesi ilişkilendirilmektedir.
• Kurumsal içerik yazıları SEO uyumlu bir şekilde düzenlenmekte, ihtiyaçlar doğrultusunda ücretsiz yeniden geliştirilmektedir.
• Müşteriden edinilen ve müşterinin paylaşılmasına izin vermediği bilgiler, resim ve belgeler üçüncü kişilere açılmamaktadır.
• Ücreti ödenerek sahip olunan özel site tasarımları başka müşteriler için kullanılmamaktadır.
• Kurumsal web site projeleri maksimum 30 iş günü; e-ticaret sitesi, emlak / ilan sitesi gibi diğer özel site projelerini ise maksimum 60 iş gününde teslim etmektedir.
• Müşterilerin sosyal medya durum analizleri yapılmaktadır. Eksik olan sayfalar belirlenerek resmi doğrulama işlemleri yapıldıktan sonra aktif edilmektedir.
• Proje tesliminde web sitesi admin paneli, SEO ve sosyal medya yönetimi için ücretsiz eğitim verilmektedir.
• Web sitesinin yayın ve e-mail hizmeti Yarın Ajans tarafından sağlanıyorsa güvenlikle ilgili tüm sorumluluk Yarın Ajans’tadır.
• Yarın Ajans’ın küçük imza logosu ve linki web sitesinde kaldığı sürece ücretsiz olarak teknik destek hizmeti verilmektedir.

Müşterinin Web Tasarım Proje Sorumlulukları

• Müşteri, kurumsal kimlik çalışması Yarın Ajans tarafından yapılmayacaksa projede kullanılacak tüm logoları vektörel formatta (fh10, fh11, ai, eps vb.), web tasarımda kullanılacak anasayfa slider, ürün, firma ve hizmet resimleri, teknik özellikler, tablo, çizim, katalog, broşür, fiyat listesi vb. tüm dökümanları, kurumsal site içerik yazılarını ve tercümelerini proje öncesinde ya da sırasında teslim etmelidir.
WhatsApp chat